גדרות אלומיניום ושערים חשמליים

גדרות אלומיניום

גדרות אלומיניום הן גדרות שמטרתן בעיקר למיגון והגנה מפני פולשים, כמו כן מטרת גדרות האלומיניום היא לספק פרטיות לפרט, תוך הפרדה בין מתחם למשנהו.
יתרון גדרות אלומיניום הוא נעוץ בעיקר החוזק שלהן עמידותן בתנאי מזג האוויר, בלאי טבעי וחלודה, כמו כן הן קלות לעיצוב ואינן כבדות או מגושמות לתפעול.
עיצוב גדרות מבוצעות על ידי גדרות אלומיניום, מאחר וגדרות אלו ניתנות לעיצוב יותר ביתר קלות ובמגוון רחב של סגנונות והן אף ניתנות לציפוי בצבעים שונים המעניקים מראה אסתטי וחלק.
גדרות אלומיניום יכולות להתמודד עם עומס משקל כבד מאד ואינן נוטות להישבר בקלות, בניגוד לגדרות מפלסטיק, שעם הזמן צורתן משתנה.
גדרות אלומיניום מציגות מראה אסתטי ונקי ויכולות להשתלב עם מגוון רחב של צבעים בכל מבנה או חלל ועל כן גדרות אלומיניום יכולות להיות פתרון מצוין לחצר או לגינה.
גדרות אלומיניום הפכו לחלק בלתי נפרד מעיצוב הבית או הגינה, לכן הבחירה המועדפת היא לעצב את גדרות האלומיניום באופן שיתאים לבית או למתחם לפי עיצובו האישי של כל אחד.

שערים חשמליים

שערים חשמליים הם סוג של שערים אשר מופעלים לרוב על ידי שלט, מרחוק והם אמנם קלים יותר לפתיחה או סגירה אך מועדים לתקלות רבות, בעיקר כאשר יש קצר בחשמל, במקרה כזה לא ניתן לפתוח או לסגור את השער כלל.
שערים חשמליים מהווים פיתרון נוח בעיקר לחניונים, אך גם לבתים פרטיים עם חניה בתוך מתחם הבית, בדרך זו ניתן לפתוח ולסגור את השער מבלי לצאת מהרכב כלל.
ישנם סוגים רבים של שערים חשמליים, ביניהם שערים אטומים, שערים שקופים מזכוכית, שערים עגולים או מלבניים ועוד, אשר מתאימים לכניסה לבית, לחצר או לחניון.
שערים חשמליים הם בעלי מראה מודרני וחדשני יותר משערים אחרים, עם עיצוב משוכלל בצורות שונות ובמגוון רחב של צבעים כדי לשוות נוף עיצובי ומעים לעין.
שערים חשמליים מספקים פיתרון יצירתי לבעיות מיקום ומעניקים נוחות מקסימלית, שכן שערים אלה הם שערי הזזה אוטומטיים ויכולים להיפתח לצדדים ולא פנימה או החוצה, בדרך זו הם חוסכים מקום רב במתחם.