סורגים שקופים וגדרות

סורגים שקופים

סורגים שקופים הם טרנד עכשווי ומעודכן בבתים פרטיים ודירות ומהווים חלק מעיצוב החוץ של מבנים מסוימים, בעיקר כדי להעניק מראה מסוגנן ויוקרתי.
סורגים שקופים מותקנים לרוב מתוך בחירה למגן את הבית, אך יחד עם זאת להוסיף לעיצוב הכללי של כל המבנה ולנראות שלו.
השימוש בסורגים שקופים הוא נרחב ופופולארי מאד בשנים האחרונות ורבים מאיתנו בוחרים בסורגים שקופים על פני סורגים אחרים.
סורגים שקופים הם סורגים המשמשים למיגון ואבטחה אך יחד עם זאת סורגים מעוצבים יותר המעניקים סגנון ויופי לכל מתחם.
סורגים שקופים מצריכים בעל מקצוע מיומן להתקנתם, בגלל השימוש בחומרים מיוחדים וישנו צורך במקצועיות ועדינות רבה במלאכה המורכבת.
לא כל אחד יכול להרשות לעצמו סורגים שקופים, שכן מחירם יקר מאד ולא ניתן להשיג אותם בכל מקום אלא רק בהזמנה אישית מייבואן.
עצבי פנים רבים בוחרים היום, כחלק מעיצוב הבית לבחור בסורגים שקופים, המביאים סגנון ואלגנטיות לבתים פרטיים או לדירות והם מבוקשים ביותר מצד לקוחותיהם.

גדרות

גדרות משמשות כאמצעי מיגון עיקרי עבור מבנים או מקומות, בעיקר כנגד גניבות ומותקנים חיצונית לאותו מבנה או חלל אך גם כדי לשמור על הפרטיות.
גדרות נצבעות לרוב בצבע לבן, כדי להעניק מראה מעוצב, נקי ואלגנטי לנוף ומשרים אווירה של רוגע ויופי לעוברים ושבים.
גדרות מעוצבות לרוב בסגנון ויקטוריאני, המעניק מראה אלגנטי ומסוגנן, סגנון זה מאופיין בחלק עליון שטוח אך מעוגל בפינות וכל פנל מעוגן מטה באמצעות מתכת צבועה לבן.
גדרות במגרשים או בגינות עמידות לשנים רבות, ללא תחזוקה מיוחדת, שכן גדרות אלה עשויות מחומרים חזקים ואיכותיים המקנים להם עמידות בפני תנאי מזג האוויר המשתנים.
גדרות מעוצבות הפכו לטרנד משמעותי בשנים האחרונות, כאשר המבוקשות ביותר הן גדרות דמויות עץ, בצבעים טבעיים או צבעי אדמה המשתלבים בנוף.
על מנת לקבל את ההגנה הטובה ביותר בבית פרטי, ההמלצה היא להתקין גדרות ממתכת, שכן גדרות אלו מהוות הרתעה מפני פורצים ובנוסף הן מספקות תחושת ביטחון מירבית לשוהים בבית.